12 maart: Muto Mobility Day
Op 12 maart organiseren onze collega’s van Muto (de nieuwe SaaS-software die XPOfleet vervangt) samen met Mobilitypower hun jaarlijkse netwerkevent in Kinepolis Antwerpen.
Ook dit jaar zijn onze Nederlandse klanten en prospects van harte welkom om samen met zo’n 200 fleet-, mobility- en HR-managers kennis, inzichten en best practices te delen.
We hebben een sterk en gevarieerd programma met sprekers van Stroohm, Payflip, Randstad, Acerta, Eevee Mobility, o2o en Nestlé (Mobility Manager van het Jaar).
Tijdens de breaks is er volop gelegenheid om kennis te maken met onze partners: Mobilityplus, TotalEnergies, Ethias Lease, Link2fleet, Eevee Mobility en Care4Fleets.
Kortom: een inspirerende dag boordevol inhoud, waarin we samen de trends, kansen en uitdagingen van deze snel veranderende markt verkennen.
Fleet Support is uiteraard ook aanwezig. Het aantal plaatsen is beperkt. Inschrijven kan nog via www.xfmd.be.



